اینستاگرام چیست؟

قطعا همگی شما تا به حال حتی اگر با اینستاگرام کار نکرده باشید، حداقل اسم آن به گوش شما خورده است. بله اینستاگرام این ابزار قدرتمند و پیشرو در فضای مجازی یکی از محبوب ترین و پر کاربرد ترین ابزارهای این روزهای تلفن های همراه است. در واقع این یک برنامه برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم است که در سال ۲۰۱۰ وارد بازار شد. پس از آن به سرعت مورد استقبال قرار گرفت و طولی هم نکشید که وارد تلفن همراه های ایرانی ها نیز شد.

تاکنون اینستاگرام نه تنها به صرف یک تفریح و سرگرمی، بلکه به عنوان ابزاری قدرتمند برای رونق کسب و کارها و فروش محصولات بی نظیر عمل کرده است. فرض کنید سرگرم کننده ترین اپلیکیشن را بر روی تلفن همراه خود دارید و در هر زمانی برای سرگرم شدن از آن استفاده می کنید، حالا در این میان محصولات و فروشگاه هایی را هم می بینید که توجه شما را به خود جلب کرده است. چه چیزی از این بهتر؟ خرید در کنار تفریح و سرگرمی.

در این زمان است که با خود فکر می کنید، که آیا شما هم می توانید برای کسب و کار خود یک فروشگاه اینترنتی در بستر محبوب اینستاگرام داشته باشید؟ جواب ۱۰۰% بله است. بهتر است ابتدا نگاهی به درآمدهای نجومی افرادی که از اینستاگرام کسب درآمد می کنند داشته باشیم:

کایلی جنر: درآمد به ازای هر پست ۱,۲۰۰,۰۰۰ دلار

سلنا گومز: درآمد به ازای هر پست ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار

و…

اما در این میان ایرانی هایی هم هستند که درآمدهای مافوق تصور از اینستاگرام دارند (که به دلایل احترام به حریم شخصی از نام بردن معضوریم).

مدیریت اینستاگرام در اصفهان

مدیریت اینستاگرام در اصفهان

مدیریت اینستاگرام در اصفهان با چیستا تیم

منظور از مدیریت اینستاگرام چیست؟

مدیریت اینستاگرام به اقداماتی گفته می شود که به رشد و افزایش بازدید پیج شما کمک می کند. قدم اول در موفقیت پیج شما، داشتن فالورهای هدف (مخاطب هدف) می باشد. منظور از مخاطب هدف، اون قشر از افرادی است که محتوای پیج شما برای اون ها حائز اهمیت است. و اصلا به طور خلاصه باب کار اون هاست. مثلا مادر خانه داری را در نظر بگیرید که فرزند کوچکی دارد. این مادر در فضای مجازی بخاطر داشتن شغل خانه داری و مادر بودن، عمدتا به دنبال پیج های آشپزی، مطالب مربوط به کارهای خانه، بچه داری و… می باشد. در واقع این مادر مخاطب هدفی ای است برای این دسته پیج ها.

در مدیریت اینستاگرام به پیج شما کمک می شود در قدم اول مخاطبان هدف خود را جذب کنید و سپس بازدیدها و توانایی های پیج را بالا ببرید به منظور دریافت بازخوردهای مثبت. این بازخوردهای مثبت منجر به افزایش فروش محصول شما و یا دیده شدن محتوای شما می شود. به این منظور تیم قدرتمند ما، بهترین خدمات مدیریت اینستاگرام در اصفهان را به شما عزیزان ارائه می دهد.

مدیریت اینستاگرام دانش و علم خاص خود را دارد:

شما باید بدونید که هر کسی در این بازار رقابتی موفق نمی شود، مگر افرادی که آگاهی، دانش و احاطه ی کاملی به مسائل آن دارند. نحوه‌ی کار با اینستاگرام، پاسخ دهی به مشتری، چگونه پست و استوری هایی گذاشته شود که منجر به جذب مخاطب شود و… همه‌ی این ها موارد‌ی است که نیاز به دانش و آگاهی و اشراف کامل به این اپلیکیشن قدرتمند دارد.

مدیریت اینستاگرام در اصفهان

مدیریت اینستاگرام در اصفهان

انواع مشاغل در اینستاگرام

ممکن است شما به فکر ایجاد یک کسب و کار بی عیب و نقص و پردرآمد از اینستاگرام باشید اما ندانید از کجا باید شروع کرد؟! شغل های متعددی در فضای اینستاگرام وجود دارد اعم از:

فروش محصول: که یکی از رایج ترین و بدیهی ترین کارهایی است که شما می توانید راه اندازی کنید و به درآمدهای بالا دست یابید. محصول شما می تواند از یک مداد باشد تا چیزهای مثل خرید ویلا و….

معرفی محصول: یا اینکه شما می توانید خودتون محصولی برای فروش نداشته باشید و از معرفی کردن محصولات دیگران ئول در بیارید. در واقع تمام اطلاعات جامع و کاربردی مرتبط با اون محصول رو برای خریدار توضیح بدید.

بلاگری: بلاگری یکی دیگه از پرطرفدارترین مشاغل در این بستر است. بلاگرها از زندگی روزمره، غذا خوردن، رستوران گردی و… می تونن وجود داشته باشن.

تبلیغات: شما می تونید حتی بدون فروش محصول و… هم از طریق قبول تبلیغات در پیجتون به درآمدهای ایده آلی برسید.

و…

ما می تونیم در کنار شما باشیم تا با تیم قدرتمندمون مدیریت پیج شما رو به منظور رسیدن به نتیجه‌ی دلخواهتون همراهی کنیم.

مدیریت اینستاگرام در اصفهان:

شرکت دیجیتال مارکتینگ چیستا تیم، خدمات مدیریت اینستاگرام در اصفهان را ارائه می دهد. این خدمات شامل صفر تا صد از استارت زدن پیج تا به سرانجام رسوندن و محتوی گذاری برای اون می باشد.

ممکن است شما بسیار پر مشغله باشید و اصلا زمانی برای پیشبرد کسب و کار خود در فضای مجازی نداشته باشد. اما هم چنان برای باقی موندن در این بازار رقابتی، احساس نیاز به داشتن پیجی برای کسب و کار خود در فضای مجازی و بستر اینستاگرام داشته باشید. اصلا نگران نباشید چون چیستا تیم با سابقه‌ای بالغ بر ۶ سال، به کمک شما میاد.

خدمات دیگر تیم حرفه ای چیستا: طراحی سایت در اصفهان، سئو در اصفهان، گوگل ادز در اصفهان.