درباره ما بیشتر بدانید!

سال ۱۳۹۵ بود که داستان شرکت دیجیتال مارکتینگ چیستا تیم از فعالیت در زمینه طراحی وبسایت در اصفهان و تبلیغات اینترنتی آغاز شد. در دورانی که فضای اینترنتی کسب و کار ها آنچنان پر رونق نبود، چیستاتیم پیوسته در تلاش و تشویق کسب و کار ها به حضور در این محیط پر از رمز و راز و آینده دار بود. آینده نگری، صبوری و هدفمند بودن شرط اول شروع و پیشرفت در این فضای به شدت سودمند بود (و هست).

شاید برایتان قابل تصور است که تشویق کردن کسب و کار ها به حضور در این فضای غریبه و جدید چقدر سخت بوده اما ما با تمام سختی‌ها رشد کردیم و حال یک شرکت بزرگ و پیوسته در حال توسعه هستیم که در زمینه های سئو در اصفهان، مدیریت اینستاگرام در اصفهان، تولید محتوا در اصفهان، گوگل ادز و عکاسی صنتعی در اصفهان به فعالیت پرداخته‌ایم. با گسترش ویروس کرونا، کسب و کار های بیشتری به سمت حوزه دیجیتال مارکتینگ و فروش اینترنتی آمدند و ارزش واقعی این حوزه بیشتر از قبل نمود پیدا کرد.

 

پلی میان آموزش و بازار کار

چیستا تیم در این سال ها افتخار خدمت به مشتریان عزیز را در قالب انواع دیجیتال مارکتینگ در اصفهان، مشاوره و آموزش دیجتال مارکتینگ همینطور ارائه‌ی خدمات اینترنتی برای کسب و کار ها داشته است و با تجربه‌ای قریب به یکدهه، سرمایه‌ی بزرگی از جلب اعتماد مشتریان (که ما به آن‌ها رفیق می‌گوییم) اندوخته‌ایم.

همواره نخستن هدف ما در این سال ها کمک به رشد و ارتقا کسب و کار ها در تمامی بستر های فروش دیجیتال اعم از سایت و شبکه های اجتماعی بوده است. در این راستا همواره تلاش میکنیم در کنار کیفیت بالا، آموزش اصولی و پیاده سازی برنامه های دیجیتال مارکتینگ بر پایه علم و دانش فنی روز و با قیمت مناسب خدمات مهمی را جهت افزایش فروش به مشتریان عزیز ارائه دهیم. ما همیشه تلاش میکنیم دانش خود در زمینه تبلیغات اینترنتی را به روز نگه داریم تا با ارائه بروز ترین راهکار ها، راهگشا و رونق دهنده کسب و کار ها باشیم.

از طرف تیم چیستاتیم

مراحل آغاز به کار و رشد

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....

نظرات برخی از مشتریان ما

مشتریان ما درباره چیستا چه می‌گویند؟