بازدید: 144 بازدید

ساخت سایت فروشگاهی در اصفهان

هنگامی که به صورت آنلاین فروش می کنید، باید مطمئن شوید که وب سایت شما نشان دهنده شخصیت شما و کاری است که انجام می دهید. به هر حال، این شانس شماست که بر مشتریان خود تأثیر بگذارید یا نه. و اگر این کار را به درستی انجام دهید، می توانید یک اثر ماندگار بسازید. ساخت سایت فروشگاهی در اصفهان را به ما بسپارید.

به همین دلیل است که هنگام شروع سفر تجارت الکترونیک خود، مهم است که به طراحی فروشگاه آنلاین خود توجه بیشتری داشته باشید. بسیاری از نکات و ترفندهای تجاری دیگر به راحتی در دسترس شما هستند. اما در این مقاله به طراحی و ساخت سایت فروشگاهی در اصفهان می پردازیم.

اکنون چندین کسب و کار تجارت الکترونیک عالی را بررسی می کنیم که از همه متمایز هستند. برای متفاوت بودن در بازار تجارت آنلاین، کار خود را به چیستا تیم بسپارید.

بهترین نمونه های طراحی وب سایت تجارت الکترونیک در سال ۲۰۲۲

هیچ کمبودی در وب سایت های تجارت الکترونیک وجود ندارد (یعنی همه ی آن ها شاید یکسان به نظر برسند)، اما برخی از آنها طرح هایی دارند که خلاقیت بیشتری نسبت به سایرین ایجاد می کند. بنابراین تفاوت در متفاوت بودن است.

اما این خلاقیت از چه چیزی نشات می گیرد؟ متوجه خواهید شد که عکاسی کلید بسیاری از این طراحی‌های وب ‌سایت تجارت الکترونیک است. عکس ها نقش مهمی در هر وب سایتی ایفا می کنند که سعی در فروش آنلاین محصولات دارد. ساخت سایت فروشگاهی در اصفهان و در سراسر نقاط کشور، برگ برنده ی برند تجاری شماست.

برای گرفتن عکس های خیره کننده لزوماً به وسایل فانتزی نیاز ندارید. کافی است کمی خلاقیت را چاشنی کار کنید. از هر فردی که وارد سایت شما می شوند، قطعا اکثریت متوجه زیبایی های بصری و وقتی که صرف عکاسی برای محصولات خود کرده اید می شوند. برای مشتری اهمیت دارد که شما برای کار خود و مشتری خود اهمیت قائلید و وقت می گذارید. بنابراین از این موضوعات به ظاهر کوچک قافل نشوید، چرا که رمز موفقیت در همین کارهای کوچک است.

بیایید هر یک از این نمونه های وب سایت تجارت الکترونیک را یک به یک بررسی کنیم.

 

نمونه های ساخت سایت فروشگاهی در اصفهان و سراسر دنیا (برترین های ۲۰۲۲)    

۱. Hebe

وب سایت هبه زیباست. چیزی که بیش از همه به چشم می خورد عکاسی آن است. عکس‌های باکیفیت هنگام راه‌اندازی یک تجارت الکترونیک آنلاین، به‌ویژه در وب‌سایت پوشاک، مهم هستند. تایپوگرافی سایت نیز عالی است. فونت فقط کمی ضخیم‌تر از چیزی است که معمولاً به صورت آنلاین می‌بینید، که باعث می‌شود طراحی وب‌سایت بیشتر برجسته شود.

ساخت سایت فروشگاهی در اصفهان
ساخت سایت فروشگاهی در اصفهان

۲. Bliss

این وب سایت تجارت الکترونیک انرژی سرگرم کننده خود را از طریق طراحی وب سایت خود هدایت می کند. با رنگ های روشن، حس بسیار شادی را القا می کند. علاوه بر این، با عکاسی کار بسیار خوبی انجام داده است. عکس های بزرگ در صفحه اصلی آن حال و هوای بقیه طراحی وب سایت را ایجاد می کند.

چیستا تیم
چیستا تیم

پس همان طور که قابل حدس است با کمی ذوق و تلاش می توانید ساخت سایت فروشگاهی در اصفهان و اقصا نقاط دنیا داشته باشید. کافی است از طریق سایت چیستا ثبت سفارش کنید، و بقیه ی مراحل طراحی سایت فروشگاهی خود را به چیستا بسپارید. طراحی سایت در اصفهان را به طور حرفه ای با ما تجربه کنید.

۳. Dress Up

Dress Up لباس های مد روز برای زنان می فروشد. از رنگ‌ها و متن‌های متضاد برای برجسته کردن ورودهای جدید، فروش یا تبلیغات فصلی استفاده می‌کند. چیزی که در وب سایت آن جالب است گزینه “چت کردن با ما است” که برای فروشگاه های مد آنلاین معمول نیست، اما قطعا یک امتیاز مثبت است!

طراحی سایت در اصفهان
طراحی سایت در اصفهان

۴. Bohemian Traders

اگر به دنبال الهام گرفتن در مورد نحوه طراحی یک وب سایت لباس هستید، Bohemian Traders مکان خوبی برای شروع است. با کمی ذوق و هنر در طراحی، بازدیدکنندگان این وب سایت تجارت الکترونیک می توانند به راحتی بین اقلام لباس بر اساس آخرین ورودی ها، مناسبت ها، لوازم جانبی یا اقلام فروش حرکت کنند.

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان
طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

۵. ambsn

در اینجا ما یک وب سایت لباس تجارت الکترونیک دیگری داریم. این فروشگاه اینترنتی مملو از الگوهای رنگارنگ کت، شورت و تی شرت این برند است. بنابراین جای تعجب نیست که طراحی وب سایت تجارت الکترونیک آن پر از رنگ های بزرگ و پررنگ است. همچنین از رنگ نارنجی زیادی استفاده می کند که در پس زمینه مینیمالیستی سایت خودنمایی می کند.

سایت فروشگاهی در اصفهان
سایت فروشگاهی در اصفهان

حرف آخر

بسیاری نمونه های دیگر از سایت های فروشگاهی موفق در سرتاسر دنیا وجود دارد که می توان از تک تک آن ها الگو برداری کرد. چیستا ارائه دهنده ی خدمات مشاوره، طراحی، سئو و… سایت های فروشگاهی شماست. ساخت سایت فروشگاهی در اصفهان و سراسر کشور را به ما بسپارید، زیرا تخصص ماست.

مطالعه بیشتر