ثبت مکان در گوگل مپ در اصفهان

 

گوگل مپ چیست؟

برای ثبت مکان در گوگل مپ در اصفهان در ابتدا اجازه دهید تا با چیستی گوگل مپ و تاریخچه آن آشنا شویم.

Google Maps یک پلتفرم نقشه برداری وب و برنامه برای کاربران است که توسط گوگل ارائه می شود. تصاویر ماهواره ای، عکاسی هوایی، نقشه های خیابانی، نمای پانورامای تعاملی ۳۶۰ درجه از خیابان ها (نمای خیابان)، شرایط ترافیکی در زمان واقعی، و برنامه ریزی مسیر برای سفر با پای پیاده، ماشین، دوچرخه، هوایی (در نسخه بتا) و حمل و نقل عمومی را ارائه می دهد. از سال ۲۰۲۰، نقشه های گوگل توسط بیش از ۱ میلیارد نفر در هر ماه در سراسر جهان استفاده می شد.

ثبت مکان در گوگل مپ در اصفهان را چیستا تیم بسپارید.

 

تاریخچه گوگل مپ

Google Maps به عنوان یک برنامه دسکتاپ ++C که توسط برادران لارس و ینس راسموسن توسعه داده شد، آغاز شد. در اکتبر ۲۰۰۴، این شرکت توسط گوگل خریداری شد و آن را به یک برنامه وب تبدیل کرد. پس از خریدهای اضافی از یک شرکت تجسم داده های مکانی و یک تحلیلگر ترافیک بلادرنگ،  Google Maps در فوریه ۲۰۰۵ راه اندازی شد. بخش جلویی این سرویس از جاوا اسکریپت، XMLو Ajax استفاده می کند.گوگل مپ یک API ارائه می‌دهد که به نقشه‌ها اجازه می‌دهد در وب‌سایت‌های شخص ثالث تعبیه شوند و یک مکان یاب برای کسب ‌وکارها و سایر سازمان‌ها در کشورهای متعدد در سراسر جهان ارائه می‌دهد. Google Map Maker به کاربران اجازه داد تا نقشه‌های سرویس را به طور مشترک در سراسر جهان گسترش دهند و به‌روزرسانی کنند، اما از مارس ۲۰۱۷ متوقف شد. با این حال، مشارکت ‌های جمع‌ سپاری در Google Maps متوقف نشد زیرا شرکت اعلام کرد این ویژگی‌ها به برنامه Google Local Guides منتقل می‌شود.

بنابراین باید مطابق با سرعت پیشرفت تکنولوژی کسب و کار خود را پیش برد. امروزه لازمه هر کسب و کاری ثبت آدرس محل کار درگوگل مپ می باشد. در این راستا تیم دیجیتال مارکتینگ چیستا، ثبت مکان در گوگل مپ در اصفهان و سراسر کشور را به راحتی برای کسب و کار شما انجام می دهد.

 

نحوه کارکرد گوگل مپ

جالب است که نحوه کارکرد گوگل مپ آشنا شویم. اینکه چگونه این نقشه های به این دقیقی را در اختیار کاربران سراسر دنیا قرار می دهد. با ثبت مکان در گوگل مپ در اصفهان و سراسر ایران به راحتی کسب و کار خود را توسعه داده و از این خدمات رایگان شرکت گوگل بهره ببرید.

نمای ماهواره‌ای Google Maps یک نمای «بالا به پایین» یا چشم پرنده است. بیشتر تصاویر با وضوح بالا از شهرها، عکس های هوایی است که از هواپیماهایی که در ارتفاع ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ فوتی (۲۴۰ تا ۴۶۰ متری) پرواز می کنند، گرفته شده است، در حالی که بیشتر تصاویر دیگر از ماهواره ها هستند. بر اساس گزارشی در سال ۲۰۱۱، بسیاری از تصاویر ماهواره ای موجود بیش از سه سال قدمت ندارند و به طور منظم به روز می شوند. نقشه‌های گوگل قبلاً از گونه‌ای از پیش‌بینی به نام Mercator استفاده می‌کردند، و بنابراین نمی‌توانستند مناطق اطراف قطب‌ ها را به دقت نشان دهند. در آگوست ۲۰۱۸، نسخه دسکتاپ Google Maps برای نمایش یک کره سه بعدی به روز شد. باز هم امکان بازگشت به نقشه دو بعدی در تنظیمات وجود دارد.

چیستا ارائه دهنده خدمات ثبت مکان در گوگل مپ در اصفهان، طراحی سایت در اصفهان و… می باشد.

 

گوگل مپ در گوشی های هوشمند

نقشه های گوگل برای دستگاه های اندروید و iOS در سپتامبر ۲۰۰۸ منتشر شد و دارای ناوبری گام به گام GPS همراه با ویژگی های اختصاصی کمک پارک است.

در آگوست ۲۰۱۳، مشخص شد که این برنامه محبوب ترین برنامه گوشی های هوشمند در جهان است که بیش از ۵۴ درصد از دارندگان گوشی های هوشمند جهانی از آن استفاده می کنند.

در ماه می ۲۰۱۷، گزارش شد که این برنامه دارای ۲ میلیارد کاربر در اندروید به همراه چندین سرویس دیگر گوگل از جمله یوتیوب، کروم، جی میل، جستجو و گوگل پلی است.

مطالعه بیشتر