گوگل ادز در اصفهان

در هر ثانیه ۶۳۰۰۰ جستجو در گوگل انجام می شود و اکثر صفحات نتایج جستجو شامل تبلیغات گوگل می باشند. تبلیغات Google که توسط کسب‌وکارها پرداخت می‌شود، می‌تواند راهی بسیار مؤثر برای هدایت ترافیک مرتبط و واجد شرایط به وب‌سایت شما باشد، دقیقاً زمانی که مردم در جستجوی انواع محصولات یا خدماتی هستند که کسب‌وکار شما ارائه می‌دهد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ چیستا تیم به بهترین شکل با داشتن تیم حرفه ای، بهترین خدمات را در راستای گوگل ادز، طراحی سایت در اصفهان، سئو در اصفهان و کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ را ارائه می دهد.

در این مقاله، خواهید آموخت که تبلیغات گوگل چیست، تبلیغات گوگل چگونه کار می کنند و چرا باید تبلیغات گوگل خود را اجرا کنید.

گوگل ادز چیست؟

Google تبلیغات پولی را ارائه می دهد که در نتایج جستجو در google.com با استفاده از Google Ads یا تبلیغاتی که در وب سایت های دیگر از طریق برنامه Google AdSense نمایش داده می شوند، ظاهر می شوند. در زیر نمونه ای از صفحه نتایج موتور جستجوی گوگل (SERP) آورده شده است. نتایج یا تبلیغات حمایت شده با برچسب “آگهی” مشخص می شوند. دو بخش از تبلیغات پولی گوگل وجود دارد، یکی بالای نتایج طبیعی یا ارگانیک و دیگری در پایین صفحه نتایج.

گوگل ادز در اصفهان

گوگل ادز در اصفهان

google ads در اصفهان

google ads در اصفهان

گوگل همچنین تبلیغات نمایشی را ارائه می دهد که در شبکه نمایش گوگل ظاهر می شوند. شبکه نمایش مجموعه گسترده‌ای از وب‌سایت‌های خارجی است که با Google شریک شده‌اند و موافقت کرده‌اند که تبلیغات Google را ارائه دهند. تبلیغات گوگل در شبکه نمایش می‌تواند در قالب متن، تصویر، ویدیو یا رسانه باشد و می‌تواند به صورت متفاوتی مورد هدف قرار گیرد.